Metai – 2013

Pavadinimas – „Vyrai kaip savita socialinė grupė: problemų atpažinimas ir sprendimų modeliavimas Lietuvos sociokultūriniame kontekste“

Tikslas – sukurti stebėsenos sistemos modelį, siekiant pagerinti teikiamos pagalbos kokybę ir veiksmingumą vyrams, patiriantiems krizę.

Paprojektį finansuoja Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, „Nevyriausybinių organizacijų fondas“.

Daugiau informacijos

Projekto naujienos

Dienraštis ,,Kauno diena“ 2013 m. spalio 15 dieną išplatino pranešimą apie asociacijos ,,Vyrų krizių centras“ ambicingus tikslus – išsiaiškinti netinkamų vyrų elgesio priežastis (straipsnio pavadinimas ,,Asociacija Vyrų krizių centras pasiryžo atpažinti netinkamas vyrų elgesio atsiradimo priežastis“). Skaityti straipsnį.

Taip pat projekto vystymo metu buvo publikuotas straipsnis apie mažai kalbamą tiesą, jog ir stipriajai lyčiai reikalinga stipri pagalba. Straipsnis ,,Stipriajai lyčiai kartais prireikia stiprios pagalbos“ publikuotas 2013 m. spalio 3 dieną dienraštyje ,,Lietuvos rytas“. Skaityti straipsnį.

2014-02-10 dienraštyje „Kauno diena“ pateikiamos aktualiausios projekto naujienos. Skaityti straipsnį.

Vyrams pripažinti savo bėdas vis dar nėra lengva. Apie tai rašo laikraščiai Lietuvos rytas ir Kauno diena.

Kviečiame 16 – 65 m. VYRUS svetainės lankytojus vyrus sudalyvauti apklausoje ir užpildyti šią sociologinę anketą. Išsakykite savo nuomonę, pasidalinkite savo gyvenimo patirtimi.  Jūs padėsite atskleisti mokslui, visuomenei, politikams vyrų problemas. Jūs prisidėsite prie to, kad Lietuvoje būtų gera visiems – ir moterims, ir vyrams.

Anketa (spauskite ir būsite nukreipti į anketos pildymo langą).

Stebėsenos sistemos modelis.